X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro

GİZLİLİK BİLDİRİMİ

AnasayfaGİZLİLİK BİLDİRİMİ

GİZLİLİK BİLDİRİMİ

 

Güvenliğiniz bizim için büyük bir öneme sahiptir. Bu nedenle, bizimle paylaştığınız kişisel verileri titizlikle koruyoruz. Biz, Kando Bilişim Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi olarak veri sorumlusu sıfatıyla, bu gizlilik ve kişisel verilerin korunması politikası aracılığıyla, hangi kişisel verilerinizin hangi amaçlarla işlendiği, işlenen verilerin kimlerle ve neden paylaşılabileceği, veri işleme yöntemlerimiz ve hukuki sebeplerimiz hakkında sizi bilgilendirmeyi amaçlıyoruz. Ayrıca, işlenen verilerinizle ilgili haklarınızın neler olduğu konusunda da size açıklamalarda bulunuyoruz. Sizinle paylaşılan bu bilgiler, kişisel verilerinizin gizliliğini ve güvenliğini sağlamak adına alınan tedbirleri içermektedir.

 

  1. Toplanan Kişisel Veriler, Toplanma Yöntemleri ve Hukuki Temeller

 

IP adresiniz ve kullanıcı bilgileriniz, sadece analiz amacıyla çerezler (cookies) ve benzeri teknolojiler kullanılarak, otomatik veya manuel yöntemlerle toplanmaktadır. Bu bilgiler zaman zaman üçüncü taraflardan, örneğin analitik sağlayıcılardan, reklam ağlarından, arama bilgi sağlayıcılardan ve teknoloji sağlayıcılardan alınabilir. Toplanan bu veriler, aramızdaki hizmet ve sözleşme ilişkisi çerçevesinde ve belirli bir süre boyunca, meşru menfaat işleme şartına dayanarak kaydedilir, depolanır ve güncellenir.

 

 

 

 

 

  1. Kişisel Verilerinizin İşlenme Amaçları

 

Kişisel verileriniz, sadece analiz amaçlı olarak işlenmektedir. Bu işleme, sunduğumuz hizmetlerin gerekliliklerini en etkin şekilde yerine getirebilmek, hizmetlere sizin tarafınızdan en iyi şekilde erişilebilmesini ve maksimum düzeyde faydalanılabilmesini sağlamak, hizmetlerimizi sizin ihtiyaçlarınıza uygun olarak geliştirebilmek ve sizi daha geniş kapsamlı hizmet sağlayıcılarıyla yasal çerçeveler içinde buluşturabilmek amacıyla gerçekleştirilmektedir. Bu süreç, sözleşme ve hizmet süresince devam eder ve kişisel verileriniz, amacına uygun ve ölçülü bir şekilde işlenir ve güncellenir. Ayrıca, kanundan doğan zorunlulukların yerine getirilmesi, adli ve idari makamlarla paylaşım talepleri gibi yasal gereklilikler çerçevesinde de işleme tabi tutulabilir.

 

  1. Veri Güvenliği

 

Kando Bilişim Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, bilgilerinizin gizliliğini koruma konusuna büyük önem vermektedir. Sizin verilerinize izinsiz erişim ve kullanımı önlemek için sektör standartlarına uygun tedbirler almaktayız. Ancak, internet üzerindeki bilgi alışverişinin genelde çok güvenli olmadığını anlamalısınız. Bu nedenle, web sitelerimiz ve online sistemlerimiz aracılığıyla bilgi alışverişi yaparken kullanıcı olarak dikkatli olmanızı öneririz. Eğer gerekli özeni göstermezseniz, Kando Bilişim Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi olarak site içindeki iletişiminiz, kişisel ve diğer bilgilerinizin güvenliğini sağlama veya üçüncü taraflar tarafından bilgilerinizin ele geçirilmesine karşı kesin bir teminat veremeyiz. Kando Bilişim Sanayi ve Ticaret Limited Şirketine ulaşan bilgiler, güvenlik ve gizlilik standartlarımıza uygun bir şekilde korunmaktadır. Bu veriler, yukarıda belirtilen amaçlar doğrultusunda ve sadece iş süreçlerimizin ihtiyaçları veya yasal zorunluluklar gerektirdiği sürece saklanmaktadır.

 

 

  1. Veri Aktarımları ve Uluslararası İşlemler

 

Sunduğumuz internet hizmetleri, hosting ve domain gibi hizmetler için internet servisi sağlayıcıları, hosting şirketleri ve domain sağlayıcıları gibi hizmet sağlayıcılarından faydalandığımız için, topladığımız kişisel bilgileri başka ülkelere aktarabiliriz. Bu durumda, aktarılan bilgilerin korunması, bu ülkelerin veri koruma mevzuatlarına tabi olabilir ve Türkiye'deki mevzuattan farklılık gösterebilir. Kişisel bilgileriniz, başka ülkelere aktarılırken, bu aktarım işlemi "Gizlilik Bildirimi" çerçevesinde ve geçerli yasalara uygun bir şekilde gerçekleştirilecektir.

 

  1. Gizlilik Bildiriminde Yapılan Değişiklikler ve Güncellemeler

 

Gizlilik Bildirimimiz, herhangi bir zamanda önceden bildirim yapmaksızın değiştirilebilir. Bazı durumlarda, önemli değişiklikleri size e-posta veya web sitesi duyuruları aracılığıyla iletebiliriz, ancak bu bir zorunluluk değildir. Bildirinin güncel şartlarını her zaman "Gizlilik Bildirimi" bölümünden inceleyebilirsiniz. Bildiride yapılan değişikliklerden haberdar olmanız için, güncellemeleri takip etmeyi düzenli olarak kontrol etmenizi öneririz. Bildiride yapılan değişiklikler anında yürürlüğe girecek olup, bu değişikliklerin en son revizyon tarihini burada belirtilecektir.

  1. İletişim

Sizin gizliliğinize saygı duyuyoruz ve hizmet sunabilmek amacıyla analizler yapabilmek için sadece gerekli kişisel verilerinizi işlemekteyiz. Bu gizlilik ve kişisel verilerin işlenmesi politikası çerçevesinde, sadece sizin onayınızla işlenen verilerinizle ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Siteyi kullanmaya devam ettiğiniz sürece, bu bildiriyi kabul ettiğiniz varsayılacaktır. Daha fazla bilgi almak veya sorularınızı sormak için info@kando.com.tr e-posta adresi üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 Bu Bildiri 22 Aralık 2023 tarihinde güncellenmiştir.


Top